Wil je een Tegeltje met je eigen tekst bestellen?
Wij verkopen sinds 2012 tegeltjes met tekst. In onze online ontwerpsoftware kun je het tegeltje helemaal ontwerpen hoe jij het wilt. Je kunt het lettertype kiezen, de tekstgrootte en de tekstkleur. Al onze tegeltjes zijn 15 x 15 cm en zijn gemaakt van keramiek. De bedrukking wordt in het tegeltje gebakken en is van de hoogste kwaliteit.
Het is eventueel mogelijk om een ophanghaakje er bij te bestellen zodat je het tegeltje kunt ophangen. Wil je een tegeltje met tekst cadeau geven? Je kunt het tegeltje door ons laten inpakken in cadeaufolie zodat je direct een kant-en-klaar cadeau ontvangt. Start nu meteen met het maken van een tegeltje met je eigen tekst!
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen