Menu
0
Eigen drukkerij
Snelle levering
Klantenservice via Whatsapp
Achteraf betalen mogelijk
27Mei2019
Schoolbeker met naam

Schoolbeker met naam

Door: Jean-PaulReacties: 0

Schoolbeker met naam

 


Tegenwoordig heeft bijna ieder kind op school een eigen schoolbeker. Je vader of moeder heeft hier 's ochtends je drinken voor de dag in gedaan en op school wordt de beker gezet in een groot krat.
Maar...... een andere jongen of meisje uit je klas heeft dezelfde beker. Hoe weet je nou welke drinkbeker van jouw is?
Voor dit probleem is onze nieuwe schoolbekers met naam de oplossing!

In deze blog vertellen we je alles over onze schoolbeker met naam.

 

Schoolbeker met naam bestellen

 

Schoolbeker met naam, tekst of foto

 

 

 

Al een tijd verkopen wij bidons en drinkflessen. Vooral de drinkflessen werden steeds vaker verkocht om te gebruiken als drinkfles om mee naar school te nemen. Omdat er verschillende vragen kwamen zijn wij gestart met de Schoolbeker met naam.


De schoolbeker is leverbaar in 3 verschillende kleuren namelijk in het: blauw, roze en groen. Zo zit er voor ieder kind wel een gezichte kleur tussen. Aan de handige draaidop zit ook een koortje. Hieraan kun je de beker eventueel vast houden.
Onze schoolbeker is niet zomaar een drinkbeker, het is namelijk een thermobeker. Dit betekend dat het drinken (ook buiten de koelkast) lekker lang koel blijft. Vaak worden op scholen 's ochtends alle drinkbekers verzameld in een krat en vervolgens ergens neergezet waar het niet echt koel is. In onze schoolbeker blijft het drinken lekker lang koud.

In onze online ontwerpsoftware kun je super makkelijk een naam op de schoolbeker zetten. Je ziet ook gelijk hoe de beker er uit ziet met je eigen gemaakte ontwerp. Wil je liever een leuke tekst op de beker zetten of een foto met een naam of tekst erbij? Geen probleem! In onze ontwerpsoftware bepaal je zelf wat er op de drinkbeker komt te staan.

Alle schoolbekers, bidons en drinkflessen die wij verkopen zijn per stuk te bestellen. 

 

 

 

 

Groene schoolbeker met naam ontwerpenBlauwe schoolbeker met naamRoze schoolbeker met naam

 

 

 

Klik hier om gelijk je eigen schoolbeker met naam te ontwerpen.

 

 

 

 

Een andere optie: bidon of drinkfles met naam

 

 

 

Buitenom de schoolbeker met naam hebben wij ook de bidon met naam en de drinkfles met naam.
Ook deze twee drinkflessen zijn ideaal voor op school. De bidon heeft een super handige afsluitbare draaidop met een trektuit. Ook is het eventueel mogelijk om een losse dop op de bidon te plaatsen zonder trektuit. Deze losse dop wordt gratis bij de bidon meegeleverd. Aan deze losse dop zit een handige haak waardoor je de bidon eventueel vast kunt maken aan je tas. De inhoud van de bidon is 500ml. In onze ontwerpsoftware kun je de bidon ontwerpen met je eigen naam, tekst of foto.


Naast de bidon hebben wij ook een drinkfles. Onze drinkfles heeft een inklapbare drinktuit en binnen in de fles zit een rietje. Hierdoor kun je de drinkfles gewoon rechtop houden om er uit te drinken. Bovenaan de drinkfles zit een handige hendel waaraan je de drinkfles makkelijk kunt vastpakken.
De drinkfles heeft dezelfde inhoud als de bidon, namelijk 500ml. Zowel de bidon als de drinkfles is gemaakt van stevig aluminium. 

 

 

 

Bidon met naam bestellenBidon bedrukken met tekstDrinkfles ontwerpen met naam, tekst of foto

 

 

 

 

 

Wij hopen dat je meer te weten bent gekomen over onze schoolbeker met naam. Mocht je eventueel nog vragen hebben dan kun je altijd contact met ons opnemen via [email protected] 

 

 

Wil je direct een schoolbeker met je eigen naam ontwerpen?

 

Klik hier om direct naar al onze schoolbekers te gaan.

 

 

Schoolbeker groen met naamSchoolbeker blauw met naamSchoolbeker roze met eigen naam

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis

Verzendkosten berekenen

Geen verzendmethoden gevonden voor dit land.